środa, 1 listopada 2017

Andrzej Pradziad- polski biegacz narciarski. Wywiad przeprowadzony 01.11.2017









PJ: Cześć Andrzej, czy mogę zadać ci kilka pytań?
AP: Cześć. Proszę

PJ: Dlaczego wybrałeś, akurat tą dyscyplinę?
AP: Nie wiem dlaczego , może dlatego, że lubię biegać, że lubię zimę, że miałem w tej dyscyplinie wyniki, które napędzały mnie do jeszcze większego wysiłku. 
Trudne pytanie, po prostu wybrałem i co najważniejsze, na dzień dzisiejszy —> nie żałuje. 

PJ: Co lubisz robić w wolnym czasie?
AP: W wolnym czasie, którego mam bardzo mało lubię czytać i odpoczywać. 

PJ: Jakie jest twoje największe marzenie?
AP: Igrzyska Olimpijskie.

PJ: Z jakiego sportowca bierzesz przykład?
AP: Nie mam idola sportowego, oczywiście oglądam różne powtórki z biegów największych gwiazd, ale jakoś nie wzoruje się na jednym, konkretnym sportowcu.

PJ: W jakim wieku po raz pierwszy założyłeś narty?
AP: Gdy miałem 12 lat.

PJ: Oprócz biegów narciarskich, lubisz jeszcze jakieś dyscypliny sportowe?
AP: Rajdy samochodowe, F1.

PJ: Dziękuję, że znalazłeś chwilę i udzieliłeś wywiadu!

AP: Dziękuje, pozdrawiam.

4 komentarze: