PJ: Cześć Andrzej, czy mogę zadać ci kilka pytań?
AP: Cześć. Proszę
PJ: Dlaczego wybrałeś, akurat tą dyscyplinę?
AP: Nie wiem dlaczego , może dlatego, że lubię biegać, że lubię zimę, że miałem w tej dyscyplinie wyniki, które napędzały mnie do jeszcze większego wysiłku.
Trudne pytanie, po prostu wybrałem i co najważniejsze, na dzień dzisiejszy —> nie żałuje.
PJ: Co lubisz robić w wolnym czasie?
AP: W wolnym czasie, którego mam bardzo mało lubię czytać i odpoczywać.
PJ: Jakie jest twoje największe marzenie?
AP: Igrzyska Olimpijskie.
PJ: Z jakiego sportowca bierzesz przykład?
AP: Nie mam idola sportowego, oczywiście oglądam różne powtórki z biegów największych gwiazd, ale jakoś nie wzoruje się na jednym, konkretnym sportowcu.
PJ: W jakim wieku po raz pierwszy założyłeś narty?
AP: Gdy miałem 12 lat.
PJ: Oprócz biegów narciarskich, lubisz jeszcze jakieś dyscypliny sportowe?
AP: Rajdy samochodowe, F1.
PJ: Dziękuję, że znalazłeś chwilę i udzieliłeś wywiadu!
AP: Dziękuje, pozdrawiam.

Fajny wywiad!
OdpowiedzUsuńCo sądzisz o dodaniu swoich blogów do polecanych?
http://agrafy-kamila.blogspot.com/
Dziękuje, bardzo chętnie 😃
UsuńLiczę na to samo z twojej strony
UsuńCiekawy wywiad :)
OdpowiedzUsuńdreamerworldfototravel.blogspot.com